Mikołajkowe spotkanie w afalog clubie

Mikołajkowe spotkanie w afalog clubie

Jak co roku w okresie przedświątecznym w afalog clubie organizujemy Mikołajkowe spotkanie. Naszą afa-rodzinę tworzą ci, którzy nadal są w terapii oraz osoby, które  już wróciły do zdrowia. Tym razem po raz pierwszy dołączyli gościnnie – a może na stałe – Pan Michał z żoną Beatą, Pani Alicja z mężem oraz Pan Jerzy. Mieliśmy okazję również gościć  przedstawiciela seniorów – energiczną Panią Elę.

Podczas świątecznego spotkania z wielką radością wymieniamy się wrażeniami z ostatniego roku – a są to wiadomości coraz lepsze. Ania, Danka i Marta spotykają się częściej – podczas terapii, ale Piotr musiał pokonać samochodem ponad 350 km aby uczestniczyć w spotkaniu afalogowej rodziny. Dorota i Danka również prowadzą już samochody i świetnie sobie radzą.

Piotr wrócił do pracy. Podobnie jak Iwona oraz Ilona, które tym razem nie mogły do nas dołączyć, ale myślami były z nami. Pozdrawiamy je serdecznie i myślimy o nich. Danielu – z Tobą również dzielimy się opłatkiem i czekamy na Ciebie.

Mikołajkowe losy z pytaniami związanymi  ze świętami pozwoliły otworzyć się gościom i opowiedzieć o najwspanialszych świętach czy o najgorszym prezencie pod choinką. Było przy tym sporo śmiechu.

Tradycją świątecznych spotkań jest wspólne śpiewanie kolęd. Zwykle
osobom po udarze śpiewanie sprawia mniej trudności niż mówienie, a przy tym tworzy wspaniały nastrój.

Śpiewniki były przygotowywane  przez nas w noc poprzedzającą spotkanie: drukowanie, wyszywanie i wyklejanki – mieliśmy co robić.  

Poza śpiewnikami i upominkami, Uczestników spotkania czekała jeszcze jedna niespodzianka… Na spotkanie zaprosiłam znaną bydgoską artystkę fotografii Agnieszkę Mlicką – Ezo Oneir, która w ramach świątecznego prezentu podarowała każdemu z pacjentów bezpłatną mini sesję fotograficzną.  Z niecierpliwością czekamy na efekty Twojej pracy Agnieszko. 

Czas w miłej świątecznej atmosferze minął bardzo szybko. Poczuliśmy się rodziną. Na pożegnanie podzieliliśmy się opłatkiem życząc sobie  wszystkiego co najlepsze a przede wszystkim zdrowia i sukcesów w terapii. 

Kolejne spotkanie w afalog clubie już po Nowym Roku.

Serdecznie zapraszamy!

Polub nas na
error

2 komentarze do wpisu „Mikołajkowe spotkanie w afalog clubie”

  1. Dziękuję za magiczne spotkanie. Wszyscy jesteście wyjątkowi i mam nadzieję, że pozwolicie mi ukazać to na moich fotografiach.

  2. Dziękujemy za zaproszenie na spotkanie, było wspaniałe, magicznie i bardzo budująco. Wyszliśmy stamtąd ogromną porcją sił do walki z afazją. 100% wiarą na wyzdrowienie. Super było spotkać się osobami którzy również mają podobny problem jak my. Mąż był pod wrażeniem osiągnięć uczestników spotkania. A przede wszystkim z całej mocy chcielibyśmy podziękować pani Marlenie za serce jakie wkłada w swoją pracę. Gdyby to było możliwe bylibyśmy tam codziennie. Pozdrawiamy serdecznie i mam nadzieję dozobaczenia wkrótce. B. N. Nadolna.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Follow by Email
Facebook
Facebook