Pomoce dla osób po udarach, ze stwardnieniem zanikowym bocznym  i innymi schorzeniami neurologicznymi

Pomoce dla osób po udarach, ze stwardnieniem zanikowym bocznym i innymi schorzeniami neurologicznymi

Poduszka stabilizująca pozycję głowy – może wykorzystywana być w domu podczas karmienia w pozycji pół leżącej, podczas rehabilitacji, a także zwykłych czynności domowych – np. przy oglądaniu TV. Posiada dobre opinie pacjentów a także terapeutów wykorzystujących w swojej pracy – opnie logopedów czy rehabilitantów.

zapraszamy do sklepu

Linijka czy alfabet to pomoce przydatne u chorych zarówno w szpitalu, po założeniu rurki tracheostomijnej czy respitratora – umożliwiają i przyspieszają komunikację z chorym. Stosowane z powodzeniem u wszystkich pacjentów mających trudności z komunikowaniem się ale z zachowaną umiejętnością czytania.

Książka ” Afazja motoryczna” przeznaczona jest do terapii pacjentów po udarze ale również z powodzeniem znajdzie zastosowanie u chorych z otępieniem. Zawiera teksty przeznaczone dla osób dorosłych oraz zestaw ćwiczeń. Osoba nie musi mieć zachowanej funkcji czytania – tę czynność może przejąć terapeuta. Warunkiem korzystania z tej pomocy jest zachowana dobrze lub względnie dobrze umiejętność rozumienia słyszanej mowy. Książka dostępna również na Allegro.

zapraszamy do sklepu

Polub nas na
Follow by Email
Facebook
Facebook