Pomoce dla osób po udarach, ze stwardnieniem zanikowym bocznym  i innymi schorzeniami neurologicznymi

Pomoce dla osób po udarach, ze stwardnieniem zanikowym bocznym i innymi schorzeniami neurologicznymi

Poduszka stabilizująca pozycję głowy – może wykorzystywana być w domu podczas karmienia w pozycji pół leżącej, podczas rehabilitacji, a także zwykłych czynności domowych – np. przy oglądaniu TV. Posiada dobre opinie pacjentów a także terapeutów wykorzystujących w swojej pracy – opnie logopedów czy rehabilitantów.

zapraszamy do sklepu

Linijka czy alfabet to pomoce przydatne u chorych zarówno w szpitalu, po założeniu rurki tracheostomijnej czy respitratora – umożliwiają i przyspieszają komunikację z chorym. Stosowane z powodzeniem u wszystkich pacjentów mających trudności z komunikowaniem się ale z zachowaną umiejętnością czytania.

Książka ” Afazja motoryczna” przeznaczona jest do terapii pacjentów po udarze ale również z powodzeniem znajdzie zastosowanie u chorych z otępieniem. Zawiera teksty przeznaczone dla osób dorosłych oraz zestaw ćwiczeń. Osoba nie musi mieć zachowanej funkcji czytania – tę czynność może przejąć terapeuta. Warunkiem korzystania z tej pomocy jest zachowana dobrze lub względnie dobrze umiejętność rozumienia słyszanej mowy. Książka dostępna również na Allegro.

Rekomendacje osób korzystających z poduch:

Pierwsza byłą Paulinka – waleczna i niesamowicie pogodna osoba- pozdrawiam Paulinę Wygram z SLA – jeżeli możecie wpłacajcie 1% dla tej dzielnej kobietki


Paulina WYGRAM Z SLA
Zobaczcie jakie ładne poduszki #MarlenaPuchowska ma do sprzedania😀 ja swoją mam i jest niezastąpiona pod głową😀

Malgorzata Skoneczna 
Mamy poduche!wygodna pod głowę na wózek
i łóżko. Wykonanie solidne polecam

zapraszamy do sklepu

Polub nas na
error
Follow by Email
Facebook
Facebook