Letnie Spotkania z Neurologopedią – Letnia Szkoła Afazji cz.III-V

Pierwszy dzień Letniej Szkoły Afazji za nami. Jak okazało się włożenie mózgu do głowy nie jest takie łatwe… a rysowanie nie jest dziecinnie proste.

Uczestnicy mieli możliwość poczuć się jak afatyk. Jutro kolejne niespodzianki … Sami zobaczycie w kolejnej fotorelacji…

@afalog #afazja #szkolenia

Drugi dzień maratonu – tym razem aż do 19.00 – to była prawdziwa burza mózgów, aż kipiało…ale jak się okazuje temat wczoraj prosty, dzisiaj nabrał barw. Jak już wiesz co z czym łączyć, mózg zaskoczy ciebie czymś innym… tak właśnie wygląda praca z afatykiem. Cieszę się ze zróżnicowania grupy – pada wiele różnych pytań i wszystkie są świetne.

Niespodzianką naszego spotkania była Ania, która dzięki obecności aż tylu osób zmobilizowala się i pokonałą trudności w zadawaniu pytań.

Aniu, wywarłaś przeogromne wrażenie – nikt nie mógł uwierzyć, że zaczynałyśmy od afazji całkowitej, a teraz swoimi pytaniami kierowanymi do Uczestników zaskoczyłaś wszystkich. Zapamiętałaś wszystkie informacje, zamiłowania Kasi, Ani, Pawła i trafiłaś pytaniami w 10.

Trzeci dzień

Iwona T-w Wspaniałe szkolenie, miła atmosfera, przesympatyczna osoba prowadzącą, bogata w wiedzę i doświadczenie. Zachęcam gorąco do udziału w organizowanych w tym miejscu szkoleniach, na pewno wrócę po więcej wiedzy i nowe umiejętności.

Angelika Raether  poleca stronę Afalog Szkolenia Logopedyczne i Neurologopedyczne. : Wartościowe szkolenie, wiedza przekazywana w bardzo przystępny sposób, wspaniała Prowadząca i znakomita atmosfera 😊 zdecydowanie polecam!
  • Afalog Szkolenia Logopedyczne i Neurologopedyczne Dziękuję za miłe słowa, mam nadzieję, ze zachęciłam do pogłębienia jeszcze bardziej tematu diagnozy pacjenta dorosłego…do zobaczenia
  • Angelika Raether Zdecydowanie tak! To dopiero początek mojej drogi w tej interesującej tematyce, a szkolenie przez tak Doświadczonego Praktyka, zarażającego swą pasją do wykonywanego zawodu, to doskonała inspiracja do dalszej pracy. Dziękuję i do zobaczenia! 😊

Polub nas na
error

4 komentarze do wpisu „Letnie Spotkania z Neurologopedią – Letnia Szkoła Afazji cz.III-V”

  1. Lubisz zgłębiać tajniki Afazji – to koniecznie musisz Tu Być ,,Letnia Szkoła Afazji” jest właśnie dla Ciebie.
    Polecam , bo naprawdę warto

    • Kasiu, dziękuję za komentarz. Dzisiaj ciężka praca i prawdziwa burza mózgów- ale to dobrze, bo w praktyce więcej się zapamiętuje. Jutro maraton nieco inny, ale również mocno ćwiczeniowy.

  2. Koniec szkolenia- głowa paruje od ilości przyjętej wiedzy- ilości, która bez wątpienia wypełniłaby tygodniowe warsztaty, a tu skomasowana została w trzydniowy maraton. W mojej ocenie Szkoła Afazji to obowiązkowy przystanek dla każdego kto w swej pracy mierzy się z afazją , dyzartią , SLA czy zespołem zamknięcia. Prowadząca to prawdziwa studnia wiedzy, nie ma tu pytań bez odpowiedzi lub zwrotów typu ,,o tm dowiecie się Państwo na następnym szkoleniu” ( z czym zdarzało mi się spotkać ). W Afalog -u jest jeszcze jedna rzecz- taka niepoliczalna wartość dodana 🙂 – ogromne zaangażowanie właścicieli w to by uczestnicy czuli się komfortowo, począwszy do ciast z lokalnej cukierni – kończąc na bardzo ciepłej rodzinnej atmosferze.

    • Dziękuję serdecznie za tak ciepłe słowa. Cieszę się, że zaraziłam Was miłością do terapii afazji. Tak, to prawda, ze nie sposób powiedzieć o wszystkim w ciągu 3 dni. Pracując tyle lat z afazją, zawsze odkrywam coś nowego i też stawiam sama sobie pytania. Dziękuję za zaangażowanie i świetną intuicję, bo poza wiedzą intuicja i wyczucie jest strasznie ważne. Życzę sukcesów w pracy z pacjentem afatycznym i zapraszam po wakacjach na superwizję. Pozdrawiam rodzinnie 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Follow by Email
Facebook
Facebook