AFALOG Centrum to najwyższa jakość szkoleń

Zakończyły się Letnie Spotkania Neurologopedyczne w AFALOG Centrum w Bydgoszczy, które zorganizowałam z racji mojego wieloletniego doświadczenia klinicznego w pracy z pacjentem neurologicznym. W trosce o najwyższą jakość szkoleń pozyskałam wykładowców – specjalistów, którzy poza wiedzą merytoryczną posiadają ogromną wiedzę praktyczną. Ilość przekazywanej wiedzy i umiejętności praktycznych wymagała od uczestników intensywnej pracy ale dzięki temu mogą teraz efektywniej i na wyższym poziomie pomagać swoim pacjentom! Nie jest to tylko moja ocena o czym świadczą ankiety ewaluacji szkoleń oraz przysyłane do AFALOGu i do mnie opinie uczestników. Pozwalam sobie zacytować kilka.

Agnieszka Klik: Pani Marleno, było bardzo kameralnie i faktycznie intensywnie. Czas zleciał w mgnieniu oka w Państwa towarzystwie. Tworzycie wspaniałą atmosferę, w której przyswajana wiedza, to czysta przyjemność.
Osobiście mnie również bardzo odpowiadają formalnie zajęcia warsztatowe, takie, jak były! Mogłabym jeszcze siedzieć z Wami kolejny dzień i myślę, iż dalej byłoby mi mało. Szczerze mówiąc bardzo żałuję, że jesteście tak daleko;-))Trzymam mocno kciuki za dalszy rozwój! Mam nadzieję na kolejne spotkania. 
Jeżeli chodzi o materiały, bardzo dziękuję, wszystko dotarło. O! I to jest kolejna świetna rzecz, że można liczyć od Państwa na takie właśnie wsparcie.  Że ktoś taki jak Pani bez żadnych problemów znajdzie czas i prześle do uczestników wszystkie podsumowane materiały ze szkolenia, bez żadnych obaw,z życzliwością, bez nadęcia! Wspaniała sprawa!
I na koniec. Ciasto – rewelacja! Nietuzinkowy pomysł na uprzyjemnienie bufetu!
Jeszcze jednak nie na koniec. Dziękuję za imiennego maila do mnie z podziękowaniami za udział w szkoleniu. Zrobiło mi się naprawdę miło! 
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego włącznie ze słonecznym urlopem!

Aneta Kapela: Dzień dobry Pani Marleno! Tak wycieczka do Afalog’u była szalona ale tez potrzebna czasami warto zrobić coś poza logiką i schematem. Było mi naprawdę miło poznać Panie i inny punkt widzenia kilku kwestii w zakresie terapii. Moja córka podebrała mi podusie i nie chce mi jej na razie oddać. Woreczki tez się świetnie przyjęły. Plastry pomału oswajam i myślę, że we wrześniu będę już mogła ruszyć z kopyta. Na razie jestem na weekendowym odpoczynku by złapać oddech dlatego nie wiem czy materiały mam kompletne   Niestety w miejscu w którym jestem strasznie mam wolne łącze więc trudno mi je pobrać. W pon będę już na miejscu wiec zaraz dam znać. Gratuluje pięknego miejsca terapeutycznego. Bardzo mi się podobał dobór kolorów na ścianach. Taki wyciszający. I zapomniałabym dziękuje za śniadanie. Wszytko było tak profesjonalnie przygotowane. Zatem niewykluczone ze kiedyś znowu wpadnę Gdyby Pani chciała przyjechać do Bielska czy  skorzystać z naszych pobliskich atrakcji turystycznych to serdecznie zapraszam i służę pomocą. Pozdrawiam serdecznie

Patrycja Sadłowska: Dzień dobry,  ja również dziękuję za świetne szkolenie. Oczywiście prześle zdjęcie z poduszką. Nie spodziewałam  się, że będzie tak przydatna w pracy. Tym bardziej cieszę się, że tak dopisało mi szczęście:)  Raz jeszcze dziękuję.  Pozdrawiam serdecznie

Przyznam, że Letnie Spotkania Neurologopedyczne – był to czas wyjątkowo intensywnej pracy także dla mnie. Mamy już swoją „rodzinkę” Uczestników, którzy brali udział w tym intensywnym maratonie. Dziękuję im wszystkim za zaangażowanie i pozytywne opinie – to ważne dla mnie, gdyż moim marzeniem jest to, by każdy czuł się w AFALOG’u jak u siebie.

AFALOG zaprasza także na stronę sklepu, na której znajdują się pomoce niezbędne w praktyce logopedycznej jak i w domu pacjenta dorosłego i maluszka np.: poduszka stabilizująca pozycję głowy – niezbędna podczas masażu logopedycznego – wersja dorośli i dzieci – z wypełnieniem hypoalergicznym, woreczki sensoryczne i domino sensoryczne eco a także Tablice Alternatywnej Komunikacji nagrodzone na Ogólnopolskiej Konferencji Medycyny Paliatywnej Hospicjum 2019 – Grand Prix za T.A.K. jako pomoc umożliwiająca komunikację pacjentom z SLA, LIS i innymi zaburzeniami komunikacji. Pomoce wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Follow by Email