Warsztaty z dr Anną Regner moduł 1 już za nami

Warsztaty z dr Anną Regner odbyły się po raz kolejny. Nie przypuszczalibyście, jaki to maraton…

Wszystko zaczęło się od usunięcia stołów, krzeseł i rozłożenia maty na podłodze. Dziewczyny ubrane na sportowo – bo tak z reguły musicie przychodzić na AFALOGowe szkolenia – od razu zostały sprowadzone do parteru.

Kilka słów wprowadzenia i ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia.

Jak się okazuje techniki prezentowane przez dr Regner wymagają bardzo dużej uwagi, skupienia i zrozumienia istoty oddziaływania danego ćwiczenia dogłowowo, doogonowo, wibracyjnie i na wszystkie możliwe sposoby.

Tu liczyło sie poznanie reakcji naszego organizmu na dotyk, wyzwolenie ruchu poprzez oddziaływanie na łańcuchy mięśniowe. Mimo, że uczestniczę po raz kolejny w szkoleniu z dr Regner, odczuwam nadal okropny głód wiedzy.

Po szkoleniu wiemy więcej, czujemy więcej i chcemy więcej, więcej, więcej…

To niesamowite, jak nasz organizm odczuwa pionizację języka, rozluźnienie przepony, inny oddech przy odpowiednio zaaplikowanym przez terapeutę ruchu.

Kolejne nasze spotkanie z dr Anną Regner, już na wyższym poziomie- w maju.

Poniżej krótka fotorelacja z naszych warsztatów.

  • Mariola Reca Must have każdego logopedy i nie tylko 👌😉
  • Agnieszka Kujawa Było cudownie ‼️ Polecam dr A. Regner. Polecam szkolenia w Afalog.
  • W Afalog jak zawsze- wspaniały klimat. Być w rękach dr Regener to niesamowite przeżycie, gdzie ciało robi co innego niż chce głowa. Holistyczne podejście pani doktor jest ogromną zaletą. Juz nie mogę doczekać się drugiego modułu. Do zobaczenia w maju !
  • Agnieszka Kujawa Fantastyczna atmosfera Ogrom wiedzy dr Regner i łatwość przekazywania informacji.Bardzo warsztatowo ❤️
  • Weronika Piskadło Pierwszy raz w Afalog ale nie ostatni😊 Warsztaty z dr Regner poszerzają horyzonty i utwierdzają, że droga którą podążamy jest właściwa😊 Pani Doktor, obiecuję że na majowych warsztatach będę nowa Ja a raczej moje….🦶🦶 Agnieszka Sobecka o to zadba 😉
  • Magdalena Bigo Świetne szkolenie i rewelacyjna organizacja w Afalog. Do zobaczenia na drugim module😁

Polub nas na
Follow by Email