Od czerwca ruszają szkolenia w AFALOG Centrum

Pandemia COVID wymusiła przerwę w naszych szkoleniach. Część szkoleń została przesunięta na nieco późniejszy czas, ale dużymi krokami zbliża się LETNIA SZKOŁA AAC z dr Magdaleną Grycman. Mamy nadzieję, że już wkrótce będzie można organizować szkolenia, oczywiście z zachowaniem środków ostożności.

AFALOG dba o bezpieczeństwo pacjentów i uczestników szkoleń. Dysponujemy na tyle dużą salą, by zapewnić Państwu bezpieczną odległość podczas szkoleń. Mimo tego wymagane będzie od uczestników słuchanie wykładu w maseczkach. Wykładowca zabezpieczony będzie ekranem oraz będzie miał do dyspozycji przyłbicę. Na Państwa czekają środki do dezyfnekcji rąk, a miejsca szkolenia zdezynfekowane będą specjalnym preparatem do czyszczenia powierzchni medycznych. Liczba uczestników zostanie zredukowana do małych grup.

W lipcu mamy zapraszamy na szkolenie z dr Anną Regner „Praktyczne umiejeętnoścl stosowania technik manualnych korygujących funkcje ustno-twarzowe i redukujące ból”

Lista szkoleń będzie aktualizowana w najbliższych dniach, czekamy na nowe rozporządzenia i zalecenia Ministerstwa Zdrowia.

Liczymy na spotkania w realu, gdyż jak to uczestnicy szkoleń online podkreślają:

Zajęcia online są ciekawą alternatywą, aczkolwiek niesie to ze sobą minusy. Brakuje naturalnego kontaktu, mowy ciała, takiego „czegoś”…chemii między ludźmi. Komputer nie odzwierciedla naszych prawdziwych uczuć i zachowań. Wiele szczegółów umyka.  Mam nadzieję,  że spotkamy się jeszcze na żywo! Do zobaczenia! 

Do zobaczenia więc w REALU!

Follow by Email