Udar mózgu i jego konsekwencje – wykład online

Otrzymuję od rodzin pacjentów wiele pytań: jak komunikować się z osobą po udarze, jak jej pomóc, czy rokuje na wyzdrowienie, czy to choroba psychiczna, jak wpłynąć na motywację pacjenta i wiele innych. Początkowo odpowiadałam indywidualnie rodzinom pacjentów. Występowałam również na spotkaniach osób zainteresowanych tematem i pisałam tematyczne opracowania. W ramach działań Afalog Club wyszliśmy z wiedzą o udarach, ich skutkach i możliwościach terapii poza krąg osób dotkniętych bezpośrednio skutkami udarów. Docieramy z wiedzą o udarach już nie tylko do pojedynczych pacjentów i ich rodzin, a systematycznie rozszerzamy krąg odbiorców.

W dobie epidemii COVID-19 osobiste spotkania w Afalog Clubie zostały zawieszone. Jednak potrzeba wiedzy nie zniknęła. Stąd pomysł aby dzielić się nią w formie wykładu on-line. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, czym jest udar mózgu, jakie są czynniki ryzyka i jakie niesie ze sobą konsekwencje – dołącz do naszego webinaru. Podczas spotkania on-line wyjaśnię, skąd bierze się udar i jakie są jego pierwsze oznaki. Dzięki tej wiedzy możesz uratować komuś życie, zmniejszyć konsekwencje udaru i poprawić rokowania wyjścia z udaru – przy udarze liczy się każda minuta! Opowiem też o tym jak można pomóc choremu, jak go zmotywować i poprawić umiejętność komunikowania się.

Zapraszamy serdecznie przed ekrany komputerów na wykład online 15 maja 2020 r. o godzinie 17.00

Uczestnicząc w wykładzie wspomożesz Afalog Club – miejsce gdzie spotykają się pacjenci po udarach mózgu, w tym z zaburzeniami o typie afazji. Chcąc polepszyć warunki sanitarne remontujemy obecnie pomieszczenie z przeznaczeniem na łazienkę dla osób niepełnosprawnych. Specjalna umywalka czy chociażby uchwyty, które muszą być atestowane – są bardzo kosztowne. Dlatego zdecydowaliśmy się na zbieranie pieniędzy na ten cel od osób chcących wziąć udział w webinarium.

Dokonując wpłaty 25 zł lub jej wielokrotności otrzymasz kod dostępu do webinarium z możliwością zadawania pytań, jednocześnie wspierasz AFALOG Club w doposażeniu łazienki dla niepelnosprawnych.


Przy wpłacie na nr konta 03 1240 1183 1111 0010 7187 4848 z dopiskiem UDAR MÓZGU nie zapomnijj o poinformowaniu nas o tym e-mailem lub SMS wysyłając potwierdzenie przelewu i podając jednocześnie adres mailowy lub numer telefonu, na który prześlemy zaproszenie do webinarowego pokoju.

Zebrane środki przeznaczone będą na specjalne wyposażenie łazienki dla osób niepełnosprawnych.

relacja z wykłądu online

RODO 25 maja 2018 roku weszło w życie nowe Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO), które ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa Państwa danych osobowych.  W związku z powyższym przesyłamy Państwu informację o przetwarzanych przez nas danych osobowych, a także prawach przysługujących Państwu w związku z korzystaniem z naszych usług. Administratorem danych osobowych jest: Afalog Centrum Marlena Puchowska ul. Powstańćów Wielkopolskich 24/1A,   85-090 Bydgoszcz,  NIP: 554-152-26-81   REGON: 091240644 .

Jako administrator danych osobowych informuję, że dane osobowe są zbierane i przetwarzane wyłącznie w celach: realizacji usługi, którą Państwo zamówili rejestrując się na wykład, wykonania ciążących na mnie obowiązków prawnych. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz otrzymania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Dane osobowe będą udostępniane podmiotom zewnętrznym jedynie w celu ich przetwarzania w naszym imieniu tj: dostęp do pokoju webinarowego oraz dokonanie wpłaty na konto bankowe na które zostają przeklane środki.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji naszych usług, bądź do momentu wyrażenia sprzeciwu przez Państwa.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r.

Kontakt do Administratora Danych Osobowych: kontakt@afalog.pl

Zapisując sie na wykład wyrażacie Pańśtwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu dołączenia do wykładu online

Follow by Email