Letnie Spotkania z Neurologopedią cz.VI Kinesiotaping w logopedii z Ewą Wojewodą

” Byłam na wielu szkoleniach, ale tu w AFALOG’u są najbardziej profesjonalne i takie praktyczne… ” „Najwyższej klasy szkolenia…”, „Jak to dobrze, że wreszcie mamy tak dobre szkolenia”, „Czuję się jak w domu”… to słowa Uczestniczek afalogowych szkoleń w AFALOG CENTRUM.

Jesteście Kochane- dziękuję za te słowa.

Tak, to prawda, że mamy najlepszych wykładowców – są specjalistami w swoich dziedzinach i dzielą się swoim bogatym doświadczeniem na naszych szkoleniach. Poza tym są pasjonatami, troszkę zwariowanymi na punkcie tego co robią!

Gościli już u nas: fantastyczna dr ANNA REGNER z niepowtarzalnym szkoleniem swojego autorstwa, dzieląc się swoimi metodami, które już wykorzystujemy w naszej pracy.

MAGDALENA GRYCMAN – z zajęciami AAC była nie raz. Maratony tak trudnej terapii a przedstawionej krok po kroku z olbrzymią dynamiką i sercem zaplanowane są już z wyprzedzeniem – spotkamy się po raz kolejny.

MAGDALENA MAZUR – ogrom wiedzy i świetny przekaz, fuksjowo, ciepło i profesjonalnie – wiem, że będziemy spotykać się nie raz – bo takich wykładowców nam trzeba. Jej konik to SMA i takie szkolenie jest już w planie – a więc zapraszam do AFALOGa.

Szkolenie z MIRĄ RZĄDZKĄ – Ankyloglossia i terapia od maluszka – zaraziła nas odwagą, by nie bać się nawet trudnych przypadków – spotkamy się ponownie.

I ostatnie przed wakacjami szkolenie z EWĄ WOJEWODĄ – no cóż powiedzieć – fantastycznie…czuję wszystko na własnej skórze, a nasze rodziny potapowane są od stóp do głów 🙂 Z Ewą i jej ogromnym zaangażowaniem spotkamy się także ponownie.

AFALOG CENTRUM SZKOLEŃ to miejsce, które stawia na jakość szkoleń, profesjonalizm i praktykę prezentowaną przez Wykładowców. Wiem, że z większością z Nich będziemy spotykać się systematycznie, po prostu są nasi… Nadajemy na tych samych falach – łączy nas pasja do tego co robimy a to przecież najważniejsze.

A to fotorelacja z PLASTROWANIA…

5 komentarzy do wpisu „Letnie Spotkania z Neurologopedią cz.VI Kinesiotaping w logopedii z Ewą Wojewodą”

  1. Szkolenie na wysokim poziomie, dużo wiedzy i praktycznych umiejętności. Wyrazy uznania dla Prowadzącej oraz dla Ośrodka szkoleniowego AFALOG za profesjonalizm, poziom merytoryczny, organizację.

    • Dziękuję serdecznie, a będziemy się starać by było jeszcze lepiej, chociaż Wykładowców mamy naj naj. Cieszę się, że czujecie się tak dobrze w AFA Centrum, mam nadzieję, ze zawsze zaskoczę Was jakimś małym przysmakiem lub inną niespodziewajką. Pozdrawiam cieplutko. 🙂

  2. Po raz kolejny wzięłam udział w szkoleniu w afalog i ponownie wyszłam z olbrzymią dawką wiedzy i poczuciem, że wykorzystam tę wiedzę w swojej praktyce. Genialny wykładowca i wspaniałe warunki pozwoliły doświadczyć wszystkiego na własnej skórze – metry plastrów i dziesiątki ćwiczeń manualnych… zaraz po urlopie „dopadnę” swoich podopiecznych – szykujcie się 😁 na szkolenia w afalog na pewno wrócę – znalazłam swoje miejsce gdzie, do którego chętnie będę wracała mimo znacznej odległości wiem, że warto przyjechać.

    • AFALOG Centrum – tak sobie założyłam i wymarzyłam, ma być przystanią dla Was kochane – tak byście czuły się jak w domu, by było to miejsce, w którym każdy znajdzie odpowiedź na swoje wątpliwości i pytania. Starania o najlepszych Wykładowców owocują tym, że Letnie Spotkania z Neurologopedią oceniane są przez Was tak pozytywnie. I nie opadniemy z sił, to mogę obiecać. Zawsze coś dla Was przygotuję – jakąś niespodziewajkę. Pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie – bo to dzięki waszemu zaangażowaniu było tak intensywnie i wspaniale. Do zobaczenia po letnim oddechu 🙂

  3. Po raz pierwszy uczestniczyłam w szkoleniu w AFALOG. Szkolenie przeprowadzone było na wysokim poziomie zarówno pod względem merytorycznym, praktycznym oraz organizacyjnym. Zdobyte umiejętności od razu wykorzystałam w pracy z pacjentami.
    Na pewno wrócę do Bydgoszczy na kolejne szkolenia!

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Follow by Email